Antalya Evden Eve Taşımacılık

Antalya evden eve nakliyat firmaları arasında tercih yapmak elbette zor. Yalnızca arama motorundan bir arama yaptığınızda bile 1.670.000 sonuç çıkıyor. Bu sonuçlar arasında elbette hepsi ile iletişime geçip fiyat almak ve bilgi almak mümkün olmuyor fakat en az 5-10 firma ile iletişime geçip hem taşıma hakkında bilgi hemde fiyat bilgisi almış oluyorsunuz. Ama Antalya evden eve nakliyat sektöründe nakliyat fiyatları arasın da büyük uçurum söz konusudur.

Antalya Evden Eve Taşımacılık
Antalya Evden Eve Taşımacılık

Antalya evden eve taşımacılık fiyat araştırması yaptığınız zaman örneğin a firması 1, b firması 3, c firması 5, d firması 8 gibi bir  verince elinizde iyi kötü bir listesi oluşmaktadır. Peki bu firmalar neden 3, 5, 8,1 fiyatları vermektedir?  Bu fiyatlar neden birbirine yakın değil? Neden bu kadar uçurum var ?

Nakliyat Fiyatlarını Etkileyen Unsurlar 

 • Eşyanın miktarı
 • Alınacağı adres
 • Yeni adres
 • Bulunduğu kat
 • Taşınacak kat
 • Bina asansörlerinin kullanımı
 • Asansörün kullanılamadığı taşıma
 • Asansörlü nakliyat hizmetimi
 • Sigortalı nakliyat
 • Eşyanın paketlenip paketlenemeyeceği
 • Şehirler arası nakliyat ise taşımanın özel mi parsiyel mi yapılacağı

Gibi unsurlar nakliyat fiyatlarında etkili olmaktadır. Çok düşük fiyatlar ile karşılaşmanız elbette ki mümkün fakat beklediğiniz hizmeti almanız mümkün olmayacaktır muhtemelen. Çok düşük rakamlar ile hizmet sunmak isteyen ve profesyonel hizmet sunduğunu iddia eden firmalar sizin aldığınız hizmeti muhtemelen hizmetten uzak yapılmış bir hizmet olarak alabilirsiniz.

Nakliyat hizmetleri alırken firma seçimine lütfen dikkat ediniz! Unutmayın ki seçim yaptığınız firma aldığınız hizmeti belirler.

Eşyalarınız satılabilir, çalınabilir, kaybolabilir ve hasar görebilir!!

Antalya evden eve taşıma
Antalya evden eve taşıma

Antalya Evden Eve Taşımacılık hizmetlerini yoğun olarak Antalya İstanbul arası evden eve taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Antalya evden eve taşıma hizmeti için ayırmış olduğumuz araç filosu ve eleman kadrosu ile profesyonel hizmet anlayışı ile hizmetler sunmaktayız.

Antalya evden eve taşıma değil yalnızca ofis taşıma, parça eşya taşıma, parsiyel taşıma, çeyiz eşyası taşıma, bekar eşyası taşıma, paletli malzeme taşıma, yazlık taşıma gibi parça veya komple taşıma hizmetleri sunmaktayız.  Antalya ev taşıma hizmetlerini yoğun olarak ve profesyonellikle sürdürmekteyiz.

Antalya evden eve taşımacılık firmaları tarafından Antalya ev taşımacılık ve Antalya ofis taşıma hizmetleri verilmektedir. Fakat Antalya evden eve taşıma şirketleri arasında öncü firma olarak yer edinmeyi başarmış ve bunu da memnun müşterilerine borçlu olan İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız hem Antalya evden eve taşımacılık fiyatlarını ekonomik seçenekler sunarak profesyonellikle çalışmalar sürdürmektedir.

Sizlerde nakliyat hizmetleri hakkında bilgi almak ve fiyat bilgisi almak isterseniz firmamız iletişim numaralarını arayabilirsiniz.