Antalya Evden Eve Nakliye

Antalya evden eve nakliye firmamız bu alanda oldukça profesyonel çalışmalar sürdürmektedir. Öncelikle alacağınız nakliyat hizmeti ile ilgili bir ekspertiz çalışması yapmaktayız. Ekspertiz hizmeti nakliyat talepleriniz için önem taşımaktadır. Bunun sebebi ise ekspertiz hizmeti ile yapılan nakliyat hizmeti daha sağlıklı olacaktır. Bunun sebebi eşya miktarınızı, eşya kalitenizi, bina girişinin hangi araç ile uyumluluk göstereceğini ve merdiven kullanımının taşımaya uygun nitelikte olup olamadığını görmekteyiz. Ekspertiz raporu oluşturmaktayız. Bu rapor nakliyat hizmet detaylarını ve içeriklerini barındırmaktadır.

İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız ekspertiz hizmetini tamamıyla ücretsiz olarak vermektedir.

Ekspertiz raporu sonucu alacağınız nakliyat hizmeti planlı ve programlı olarak sürdürülmektedir.

Antalya evden eve nakliye hizmeti veren firmamız daima alanında uzman olan ekipler ile hizmet sunmaktadır. Evden eve nakliye hizmeti

Antalya nakliye firması
Antalya nakliye firması

veren ekiplerimizin tümü kendi bünyemizde çalışan ekiplerden oluşmaktadır. Bu elemanların tümü evden eve nakliye hizmetleri alanında uzman olan firmamızın kadrolu çalışanlarıdır. Çalışanlarımızın her biri işinin ehli olan uzman kadrolu ekiplerden oluşmuşlardır. Paketleme alanında uzman olan kadrolu çalışanlarımız tarafından mukavemeti yüksek olan ambalaj malzemeleri ile paketleme işlemleri yapmaktadır. Eşyaları ilk önce streçleyerek sonrasında havalı patpat naylonlarla sararak eşya hasar alma olasılığını minimize etmekteyiz. Mutfak malzemeleri, kitap ve giysileriniz uygun olan koliler ile kolilenerek taşınmaktadır. Mutfak malzemeleri için koli seçimimiz ayrı, kitaplar daha ağır olduğu için daha kalın ve uzun koli seçiminde bulunuyoruz. Bunun  sebebi giysilerinizin taşıma esnasında deforme olmaması ve karışmaması içindir.

Askılı giysileriniz için askılı dolaplarımızı tercih etmekteyiz.

Antalya evden eve nakliye
Antalya evden eve nakliye

 Binanızda asansör kullanımına izin verilmiyor ya da binanızda asansör bulunmuyor ise Antalya asansörlü nakliyat hizmetlerimiz mevcuttur.

 

Antalya bölgesine İstanbul’dan haftalık sevkiyatlarımız olmaktadır.

Antalya evden eve nakliyat firmaları, arasında öncü firma olarak yer edinen firmamız Antalya evden eve nakliyat tavsiye edilen firmalar arasında başta gelmektedir.

Antalya şehirlerarası nakliyat firmaları için Antalya’da bulunan şubemizden tüm nakliyat taleplerinizi iletebilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Evden eve nakliyat Antalya hizmetleri dışında Antalya şehirlerarası nakliyat, Antalya parça eşya taşıma, Antalya parsiyel yük taşıma,  Antalya paletli malzeme taşıma, çeyiz eşyası taşıma, bekar eşyası taşıma, öğrenci eşyası taşıma gibi taleplerinizin tümünün transport işlemlerini yapmaktayız.

İstanbul Antalya evden eve nakliyat
İstanbul Antalya evden eve nakliyat

 Antalya evden eve nakliyat fiyat bilgisi almak istediğiniz taktirde Antalya Nakliyat Firmaları arasında profesyonel hizmet veren evden eve nakliyat firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz.