Antalya Evden Eve Nakliyat

Antalya evden eve nakliyat firması olarak Antalya’ya da bulunan ofisimizde hizmet sunmaktayız. Antalya şehirler arası ve İstanbul Antalya arası nakliyat hizmetlerini profesyonellikle sürdürmekteyiz. Antalya evden eve nakliye hizmetleri için google da bir arama yaptığınızda karşınıza 1.590.000 Antalya nakliye firması çıkmaktadır. Bu denli bir sonuç arasında elbette eviniz, ofisinizi veya ihtiyacınız olan nakliyat hizmetini elbette alabilirsiniz. Fakat aldığınız hizmet kalitesi önemlidir. 1.590.000 sonuç arasından %80 i taşeron firma ya da profesyonel hizmet veren firmalar değillerdir.

Nakliyat Hizmeti Alırken Neden Firma Seçimi Önemli?

Bu müşteriler tarafından çok sık rastladığımız bir sorudur. Sebep olarak size yönelttiğimiz bir soru ile belirleyelim isterseniz.. Seçtiğiniz firmanın kalitesi hizmet kalitesini belirlemez mi ? Evet dediğinizi duyar gibiyiz.. Evet seçtiğiniz firma aldığınız hizmetin kalitesini belirler. Çok sık aldığınız bir hizmet değildir muhtemelen evden eve nakliyat ve ya ofis taşıma hizmeti.. Uzun yıllar ara ile aldığınız hizmet neden sıradan bir firma görümünde olan aslında firma bile olmayan hatta vergi mükellefi olmayan kendini firma statüsüne koyan hizmet verdiğini belirten insanlar sizin maddi ve manevi değerlerinizi yok etsinler ki ? Eşyalarınıza verdikleri hasar nakliyat bedelinin 3 katı olabiliyor maddi kısmını bir kenara bırakacak olursak manevi değeri olan eşyalarınızın tedariki maalesef ki mümkün olmuyor. Bütün bu problemleri yaşamak yerine profesyonellikle hizmet veren gerçek bir firma ile anlaşma sağlamanız çok daha sağlıklı olacaktır.

İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız bu konuda yıllardır sektörde mutlu müşteri referanslı olarak hizmet sürdürmektedir. Bir firmanın kimliğini belirleyen en büyük etkenlerden biri de referanslarıdır. Firma ile anlaşma sağlamadan önce lütfen referanslarını detaylı bir şekilde inceleyiniz.

Nakliyat hizmeti verecek olan firma seçiminde referanslarının etkili olmasına gayret gösteriniz.

Firmamız uzun yıllardır Antalya nakliyat firmaları arasında  Antalya evden eve nakliyat tavsiye edilen firmalar arasında yer almaktadır.

Antalya evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız daima ekonomik fiyatlarla hizmet sunmuştur. Antalya nakliyat firmaları arasında profesyonel hizmet veren çok az firmadan biridir. 

Antalya evden eve nakliyat fiyat araştırması yaptığınız taktirde sektörün çok altında fiyat bulmanız mümkün elbette fakat hizmet kalitesi olarak asla onaylamayacağınız hizmetler sunmaktadırlar. Bu ve bunun gibi sebeplerden dolayı nakliye hizmeti alırken dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız bu konuda tam yetki sahibidir. Gerek geniş araç filosu olsun gerekse eleman kadrosu olsun nakliyat hizmeti sunabilecek ve profesyonellikle sürdürebilecek yetkiye sahip olan firmamız tüm nakliyat taleplerinizi karşılayabilecek yetkiye sahiptir.  Kullandığımız ambalaj malzemeleri mukavemeti yüksek olan eşyalarınızı hasar almaya karşı koruyabilecek güce sahiptirler. Binanızda asansör yok veya bina yönetimi bina asansörünü kullanmaya izin vermiyor ise Antalya asansörlü nakliyat hizmetleri vermekteyiz.

Yalnızca mukavemeti yüksek olan ambalaj malzemeleri kullanmak yeterli olacak mı ?

Elbette hayır. Bunun için nakliyat sigortası yapılmalıdır. Eşyalarınızın alabileceği hasar olasılığını minimize ettikten sonra geriye kalan çok küçükte olsa hasar alma olasılığına karşı nakliyat sigortası yapılmalıdır. Şehirler arası nakliyat hizmeti olduğu için araç seyir halindeyken oluşabilecek kaza gibi durumlarda eşyalarınızı düşünüyoruz. Kaza, yangın ve oluşabilecek doğal afet durumuna sigortalı nakliyat hizmeti almaya özen gösteriniz.

Tüm nakliyat araçlarımız kapalı kasalı ve her birinin üzerinde firma logomuz bulunmaktadır. Araçlarımız aşırı güneş ışığına ve yağmur gibi doğa olaylarına karşı korumalıdır. Eşyalarınızı kendi eşyalarımızı koruduğumuz gibi koruyarak hizmet sunuyoruz.

Antalya İstanbul arası şehirler arası ev taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma, parsiyel taşıma, çeyiz eşyası taşıma, bekar eşyası taşıma gibi tüm nakliyat hizmetlerini sürdürdüğümüz haftalık Antalya İstanbul arası nakliye hizmetleri sevkiyatları yapmaktayız.

Antalya’da bulunan ofisimizi arayarak Antalya şehirlerarası nakliyat  hakkında detaylı bilgi ve size uygun fiyat teklifi alabilir ya da aşağıda bulunan linki tıklayıp formu doldurun firmamız müşteri temsilcilerimiz arasın.